Strona i blog

Jakie pozycje zajmujesz w Google? Sprawdzimy za darmo!

Widoczność w Google to jeden z kluczowych elementów funkcjonowania w niemal każdej branży. Pozwala na zdobywanie nowych Klientów i rozwijanie działalności. Żeby jednak strona internetowa faktycznie na siebie zarabiała musi być na wysokich pozycjach na kluczowe dla siebie frazy.

Jak sprawdzić na jakich pozycjach w Google znajduje się Twoja strona?

Najprostszym wydawałoby się sposobem jest wpisanie frazy w Google i odszukanie własnej strony. Jednak ta metoda nie do końca będzie skuteczna, sprawdzając to na swoim komputerze czy telefonie, z którego logujesz się do usług związanych ze swoją stroną powodujesz, że Google może Ci przedstawiać inną pozycję Twojej strony niż innym użytkownikom.

Dlatego warto sprawdzić zewnętrznym systemem, np.: https://cmonitor.pl/

Na stronie wpisujemy frazę i nazwę domeny naszej strony, po chwili otrzymujemy wynik, na jakiej pozycji na tę frazę jest nasza strona. Tego typu darmowe systemy jednak mają często ograniczenia co do ilości fraz, które możemy sprawdzić.

Sprawdzimy pozycje Twojej strony za darmo

Jeżeli chcesz sprawdzić kompleksowo swoją stronę, na wszystkie najważniejsze frazy napisz do nas, za darmo sprawdzimy pozycje fraz kluczowych i fraz, które według nas są najważniejsze. W ciągu dwóch dni otrzymasz na maila, raport z pozycji i kilka podpowiedzi co możesz zrobić by było lepiej, oczywiście o ile będzie taka potrzeba.

Kontakt: marketingkosmetologii@gmail.com | +48 730-612-693

Tagi

Sławomir Wójcik

Specjalizuję się w marketingu usług profesjonalnych, od ponad 8 lat wspieram gabinety medyczne, gabinety medycyny estetycznej oraz kosmetologów. Opracowuje marketingowe strategie rozwoju, projektuje strony internetowe, zajmuje się optymalizacją i pozycjonowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close