Imprezy i szkolenia

Kongres LNE przełożony

Szanowni Państwo,

LNE działa w branży beauty od 25 lat, a naszym priorytetem zawsze było wpieranie i integrowanie całego środowiska. Dziś – w związku z wyjątkową sytuacją w kraju i za granicą spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz rekomendacją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie, a także po rozmowach z naszymi Wystawcami i Wykładowcami – podjęliśmy trudną, ale w naszym przekonaniu słuszną decyzję o przełożeniu 41. Kongresu i Targów LNE na termin 20-21 czerwca 2020.

Mamy nadzieję, że podjęte przez nasz zespół działania sprawią, że pod koniec czerwca będziemy wspólnie cieszyć się ze spotkania w szerokim gronie profesjonalistów z branży beauty!

UWAGA: zakupione przez Państwa bilety i karnety oraz zaproszenia od Wystawców zachowują ważność na nowy termin wydarzenia 20-21 czerwca 2020. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: paulina@lne.pl; tel. 798 070 830; 42 661 63 30

Źródło: LNE

Zarządzanie gabinetem

Profesjonalne wsparcie dla kosmetologów, właścicieli gabinetów kosmetycznych, kosmetologicznych, fryzjerskich, gabinetów medycyny estetycznej. Marketing dla kosmetologów, wsparcie prawne, szkolenia, finanse i zarządzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close