Strategia

Strategia marketingowa salonu urody

Tworzenie strategii i obsługa marketingowa

W ramach naszej współpracy możemy przygotować dla Ciebie strategię marketingową, krótko lub długofalową. Strategię można wdrożyć samodzielnie lub z naszą pomocą w ramach obsługi marketingowej, wtedy nie musisz się już o nic martwić, a my informujemy Cię o postępach i kolejnych krokach do realizacji.

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w branżach beauty i fitness jak i w samym marketingu on-line. Tworzymy skuteczne strategie marketingowe dla jednoosobowych gabinetów jak i dużych salonów kosmetycznych i klubów fitness.

Wychodzimy poza schematy

Podczas współpracy w ramach realizacji strategii i obsługi marketingowej staramy się wychodzić poza utarte schematy. Chcemy aby Twoja firma wyróżniała się na lokalnym rynku, a podejmowania działania były nie tylko skuteczne ale i wyróżniające Twoje miejsce.

Podczas obsługi marketingowej jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, telefonicznym, mailowym lub osobistym. Jeżeli elementy strategii będą tego wymagać będziemy obecni na eventach i wydarzeniach w Twojej firmie by zadbać o jak najlepszą realizację. Zawsze gdy będziesz miał pytania lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Początek współpracy

Początek współpracy zależy od tego czy tworzysz nowe miejsce czy będziemy wdrażać strategię dla już istniejącej firmy. W przypadku powstających dopiero firm pomagamy w dobraniu lokalizacji, badaniu konkurencji na rynku lokalnym i ustaleniu oferty. Wspólnie zastanawiamy się nad potrzebami i Twoimi możliwościami i proponujemy jak najlepsze rozwiązania, które pozwolą na szybki start Twojej działalności.

W przypadku firm już istniejących rozpoczynamy pracę od audytu marketingowego dotychczasowych działań. Sprawdzamy stronę internetową, media społecznościowe, analizujemy formy stacjonarne marketingu w Twojej firmie(w salonie, w klubie) i opracowujemy strategię rozwoju.

W przypadku wyłącznie opracowania strategii do samodzielnego wdrożenia opłata jest dwuczęściowa: zaliczka na poczet przygotowania planu działania i opłata końcowa po jego opracowaniu.

Tagi

Sławomir Wójcik

Specjalizuję się w marketingu usług profesjonalnych, od ponad 8 lat wspieram gabinety medyczne, gabinety medycyny estetycznej oraz kosmetologów. Opracowuje marketingowe strategie rozwoju, projektuje strony internetowe, zajmuje się optymalizacją i pozycjonowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close