Autorzy bloga

Daria Drążkiewicz
kosmetolog, szkoleniowiec

Absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie – Wydział Humanistyki i Zdrowia, studentka i pasjonatka medycyny chińskiej.

Ukończyła studia I-ego stopnia na kierunku Kosmetologia w specjalności Kosmetologia Profesjonalna z Fizykoterapią i Masażem oraz II-ego stopnia na kierunku Kosmetologia w obszarze kształcenia nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej o profilu kształcenia ogólnoakademickim. Ukończyła dietetykę profilaktyczną i leczniczą w medycynie chińskiej. Obecnie jest studentką Instytutu Medycyny Chińskiej w Krakowie na kierunku ziołolecznictwo, akupunktura ciała i akupunktura kosmetyczna w medycynie chińskie oraz studentką Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej na kierunku ratownictwo medyczne.

Ukończyła również specjalistyczne szkolenia upoważniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w targach kosmetycznych i doskonali swoją wiedzę dotyczącą zarówno pielęgnacji skóry, zdrowia, jak i preparatów kosmetycznych.

Właścicielka Instytutu Młodości Zdrowe Piękno oraz autorka bloga www.dariadrazkiewicz.pl


Joanna Jachymiak-Rogala
radca prawny

Właścicielka kancelarii w Krakowie. Od początku pracy zawodowej specjalizuje się w problematyce prawa medycznego i zapewnia wsparcie m.in. firmom z branży medycznej oraz branży beauty.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. F. Modrzewskiego w Krakowie. Już w trakcie studiów odbyła staż w Kancelarii Odszkodowawczej. W 2011 r. ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Zarządzanie funduszami i projektami UE.

W latach 2012 – 2014 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. W trakcie odbywania aplikacji zdobywała doświadczenie w kilku Kancelariach Prawnych, w tym Kancelarii Prawniczej „DeBeO” s.c. oraz Kancelarii Radcy Prawnego Józefa Mędralii, z którymi współpracuje do dziś. Zdobycie doświadczenia w kancelariach o różnym profilu świadczonej pomocy prawnej umożliwiło jej poznanie potrzeb Klientów o zróżnicowanych oczekiwaniach.

W 2015 r. ukończyła Szkołę Prawa Procesowego Ad Exemplum.

Właścicielka kancelarii radcy prawnego w Krakowie www.jjrkancelaria.pl oraz autorka bloga Prawo w gabinecie.


Sławomir Wójcik
specjalista ds. marketingu medycznego

Specjalizuje się w marketingu usług profesjonalnych, od ponad 8 lat wspiera gabinety medyczne, gabinety medycyny estetycznej oraz kosmetologów. Opracowuje marketingowe strategie rozwoju, projektuje strony internetowe, zajmuje się optymalizacją i pozycjonowaniem.

Tuż po rozpoczęciu studiów prawniczych otworzył pierwszą agencję marketingową. W ramach jej działalności zrealizował ponad 500 stron internetowych dla klientów nie tylko z Polski, ale również z Włoch, Szwecji, USA, a nawet z … Algierii. Po kilku latach przyszedł czas na specjalizację w usługach profesjonalnych, dzięki poznaniu branży od środka już od ponad 8 lat zapewnia skuteczne wsparcie na każdym etapie działań marketingowych.

Właściciel agencji Marketing kosmetologii

Back to top button
Close